Iza Košarkaškog kluba Junior je najuspješnija sezona u 14 godina postojanja i rada.
Košarkaši Primorja su danas u Herceg Novom u meču za treće mjesto kadetske lige savladali ekipu podgoričkog Juniora rezultatom 67:62 i tako na sjajan način krunisali veoma uspješnu sezonu za mlađe kategorije iz ovog primorskog grada.
Košarkaši Budućnosti odbranili su titulu prvaka Crne Gore. Oni su danas u finalu fajnal fora, održanog u Herceg Novom, savladali nikšićku Sutjesku rezultatom 68:57.
Košarkaši Budućnosti savladali su u Herceg Novom ekipu organizatora finalnog turnira, Primorje, rezultatom 49:58 i tako izborili finale kadetskog prvenstva Crne Gore.
Kadeti Sutjeske prvi su finalisti crnogorskog šampionata. Oni su u prvom polufinalnom okršaju na završnom turniru u Herceg Novom savladali ekipu Juniora rezultatom 68:64.