Košarkaši Play off-a prvaci su kadetske Follow-up lige Crne Gore. Izabranici Zorana Vukčevića su u oba finalna susreta bili bolji od Mladosti 2014, osvojivši na taj način titulu prvaka ''utješne'' lige.
  Tri od četiri pehara osvojile su mlađe selekcije Košarkaškog kluba Budućnost Voli na domaćoj sceni ove sezone. Dječaci u juniorskoj, kadetskoj i pionirskoj selekciji gotovo da nisu imali ravnopravnog rivala.
Košarkaši Mornara osvojili su treće mjesto u kadetskom šampionatu Crne Gore. Barani su večeras u utješnom finalu u podgoričkoj ''Kući košarke'' ubjedljivo savladali MNE Team rezultatom 69:49.
Košarkaši Budućnost VOLI-ja odbranili su titulu kadetskog prvaka Crne Gore osvojenu prošle godine. Izabranici Miloša Radovića su večeras u finalu završnog turnira u podgoričkoj ''Kući košarke'' ubjedljivo savladali sugrađane iz Studentskog centra rezultatom 77:102.
Kadeti Budućnosti u drugom meču polufinala završnog turnira Kadetske lige savladali su ekipu Mornara rezultatom 80:69.