Košarkaši Mornara osvojili su treće mjesto u kadetskom šampionatu Crne Gore. Barani su večeras u utješnom finalu u podgoričkoj ''Kući košarke'' ubjedljivo savladali MNE Team rezultatom 69:49.
Košarkaši Budućnost VOLI-ja odbranili su titulu kadetskog prvaka Crne Gore osvojenu prošle godine. Izabranici Miloša Radovića su večeras u finalu završnog turnira u podgoričkoj ''Kući košarke'' ubjedljivo savladali sugrađane iz Studentskog centra rezultatom 77:102.
Kadeti Budućnosti u drugom meču polufinala završnog turnira Kadetske lige savladali su ekipu Mornara rezultatom 80:69.
Košarkaši Studentskog centra prvi su finalisti kadetskog šampionata Crne Gore. Izabranici Ljubiše Gojšine su večeras u prvom polufinalu završnog turnira koji se održava u podgoričkoj ''Kući košarke'' savladali nikšićki MNE Team rezultatom 76:72.
Sjutra i preksjutra (nedjelju i ponedjeljak) u podgoričkoj ''Kući košarke'' biće odigran finalni turnir kadetskog prvenstva Crne Gore, na kojem će učestvovati branilac trona, ekipa Budućnosti i njeni izazivači, Mornar, MNE Team i Studentski centar.